flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

UA-2022-01-28-002498-a Центральне опалення приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду

 

 

 

UA-2022-01-28-002498-a Центральне опалення приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду за адресою: вул. Московська, 8, корпус 3, 30

Предмет закупівлі

 

Центральне опалення приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду за адресою: вул. Московська, 8, корпус 3, 30 ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Очікувана вартість

 

950 000,00 грн з ПДВ

Обґрунтування очікуваної  вартості/

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

 

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах видатків, передбачених Кошторисом на 2022 рік Шостого апеляційного адміністративного суду за бюджетною програмою КПКВК 0501020 «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя» по КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичної потреби Шостого апеляційного адміністративного суду у центральному опаленні у 2021 році та ринкових цін на даний предмет закупівлі на момент оголошення закупівлі, що включають в себе регульовані тарифи на послуги передачі та розподілу теплової енергії.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик товарів/послуг

 

Місце надання послуг: Шостий апеляційний адміністративний суд за адресою: вул. Московська, 8, корпус 3, 30, м. Київ. Характеристика об'єкта: Центральне опалення приміщень загальною площею 6846,4 м² (527,964 Гкал).

Шостий апеляційний адміністративний суд розміщений у приміщеннях корпусів №3 і 30 по вул. Московській, 8, у м. Києві (далі - Приміщення), а саме: частині приміщень на другому – четвертому поверхах корпусу №3 (осі 45-51), приміщеннях на першому-третьому поверхах та у підвалі корпусу №30. До прийняття рішення про передачу зазначені приміщення становили складову частину єдиного майнового комплексу Заводу «Арсенал», на базі якого у подальшому було створено та нині діють Державне підприємство «Завод «Арсенал»» і казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал». У зв’язку із цим мережі водо-, та теплопостачання приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду є невіддільними від загальнозаводських мереж водо- та теплопостачання. У свою чергу загальнозаводські магістральні мережі перебувають на балансі КПСПБ «Арсенал» та під’єднані виключно до належної КПСПБ «Арсенал» Т-1,2 ТП корп.3 Внаслідок існуючої технічної невіддільності мереж водо- та теплопостачання приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду від загальнозаводських мереж водо-, та теплопостачання, альтернативні джерела постачання теплової енергії до зазначених приміщень відсутні. Відповідно до п. 2. ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» для закупівлі послуг центрального опалення приміщень Шостого апеляційного адміністративного суду застосовується переговорна процедура, оскільки вище зазначені послуги можуть бути надані виключно КП СПБ «Арсенал» у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Відповідно до інформації зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному вебсаті Антимонопольного комітету України (http://www.amcu.gov.ua), встановлено, що казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» включено до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території м. Київ. Інформацією, що міститься у Ліцензійному реєтрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) (http://www.nerc.gov.ua), встановлено, що КПСПБ «Арсенал» має ліцензію на провадження господарської діяльності надання послуг з постачання теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами. У зв’язку з вищевикладеним послуги з центрального опалення можуть бути надані виключно казенним підприємством спеціального приладобудування «Арсенал» у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Підтвердження наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі: інформація щодо переліку суб’єктів природних монополій на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України: http://www.amcu.gov.ua.