flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

UA-2022-04-28-002776-a Видача та продовження дії ліцензій Системи ЛІГА:ЗАКОН (примітки: LIGA 360:Рішення для Судді)

UA-2022-04-28-002776-a Видача та продовження дії ліцензій Системи ЛІГА:ЗАКОН (примітки: LIGA 360:Рішення для Судді)

Предмет закупівлі

 

Видача та продовження дії ліцензій Системи ЛІГА:ЗАКОН ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи

Очікувана вартість

 

100 000,00 грн без ПДВ

Обґрунтування очікуваної  вартості/

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

 

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах видатків, передбачених Кошторисом на 2022 рік Шостого апеляційного адміністративного суду за бюджетною програмою КПКВК 0501020 «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя» по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів використання Шостим апеляційним адміністративним судом послуг у 2021 році та ринкових цін на даний вид послуг на момент оголошення закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик товарів/послуг

 

LIGA 360:Рішення для Судді, в який входить: Інформаційно правова система «СУДДЯ» Законодавство України: *Закони в тезах; *Офіційно опубліковані; *Опубліковані в періодиці; Правова картина дня; Влада України; Податки 2021; Новації; Типові договори та шаблони; Банкрутство; Законопроекти; Судова практика; Термінологічний словник; Календар бухгалтера; Календар юриста; Калькулятор відпусток; Калькулятор індексації заробітної плати; Калькулятор штрафів;

«CONTR AGENT СТАРТ» Система надає можливість перевірки та контролю клієнтів на предмет надійності, постачальників, підрядників та інших осіб, з якими веде справи організація або збирається співпрацювати. Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» Система пошуку та аналізу судових рішень. Надає можливість швидко здійснювати пошук судових рішень та правових позицій, переглядати історію проходження справи та подібні рішення тощо. •Швидкий інноваційний аналітичний пошук судової практики на підтримку або спростування певної точки зору. •Можливість виявити тенденції - як складається судова практика з того або іншого питання у конкретний період. •Обґрунтований вибір правової позиції та ефективних засобів аргументації в досудових і судових спорах з контрагентами й органами влади. •Можливість з’ясувати правову позицію судів щодо суперечливих моментів законодавства. •Підбір судової практики до норм права, що цікавлять, з урахуванням матеріальності та процесуальності рішень. Умови використання інформаційно-правової системи повинні включати в себе наступне: •вільний доступ користувачів до програмного забезпечення: •автоматичне оновлення програмного забезпечення системи відповідно до змін у законодавстві України та оновлень суміжної інформаційно-довідкової бази; •усунення виявлених технічних проблем з боку програмного забезпечення (помилок), що призводять до неможливості подальшої нормальної експлуатації системи або обмежують її використання, шляхом випуску відповідних пакетів виправлень тощо. Послуги надаються замовнику за його місцезнаходження (м. Київ, вул. Московська 8 корпус 30), власними силами продавця та за його рахунок.